AMDOOR služby

Poradenstvo pre vstavané skrine

Efektívne využitie vašich interiérových úložných priestorov vám odporučíme, navrhneme a zrealizujeme podľa vašich predstáv od začiatku do konca. Prezraďte nám svoje očakávania a nechajte sa viesť. V závislosti od vašich požiadaviek na vstavanú skriňu a jej :

Využitie

na oblečenie, obuv, potraviny, suroviny, náradie, prístroje, iné.

Namáhanie

každodenné, občasné.

Umiestnenie

obývaný priestor, úložný priestor.

Image Description

Cenová ponuka na mieru.

Široká škála materiálov, profilov a doplnkov vám umožní vybrať si skutočne to, čo vám najviac vyhovuje. Vstavané skrine vyskladané podľa vašich predstáv vám radi naceníme na vyžiadanie. Kontaktujte nás pre bližšie info alebo nás navštívte v našej predajni v Bratislave.

Kontaktujte nás
25%

Šatníky

75%

Vstavané skrine

90%

Posuvné dvere

10%

dvierka na pánty

28265

Spokojní klienti

38740

Návrhy

1000000

Pracovné hodiny

15

Dlhoročné skúsenosti

Vstavané skrine od zamerania po montáž

Zisti viac

Zameriame

netrápte sa s rezervami a odchýlkami, vyplnením medzier či priestorom potrebným na koľajničky. Potrebné merania a technické prepočty urobíme za vás. Tak, aby všetko sadlo na správne miesto.

Vyrobíme

na základe schválených podkladov, zvolených materiálov a rozmerov vyrobíme vaše vstavané skrine presne na mieru vášho priestoru a vašich predstáv. Výroba trvá cca 7 dní od podpísania objednávky a uhradenia zálohy vo výške 40%.

Dopravíme

dohodneme si s vami termín a čas, kedy vám to najviac vyhovuje a vaše nové vstavané skrine vám dopravíme priamo na miesto určenia dôkladne zabalené a opatrené proti poškodeniu počas prepravy.

Namontujeme

kvalitný materiál a odborná montáž sú základnými predpokladmi správneho a dlhodobého fungovania vašej vstavanej skrine. Nešetrite na nesprávnych miestach. Spoľahnite sa na odborníkov. Pokiaľ by pri montáži niečo nesedelo tak ako má, napríklad z dôvodu krivej steny, všetko vyriešime k vašej spokojnosti. Montáž vstavanej skrine trvá v závislosti od jej veľkosti od cca 1 deň.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259