Dizajnové štýly

Vidiecký štýl

Povýšte svoje bývanie na vyšší level. Štýlový interiér s unikátnym rukopisom bude charakteristickým nielen pre váš domov, ale i váš spôsob života.

Aby vaše nové vstavané skrine AMDOOR vynikli vo vašom interiéri čo najlepšie a zároveň, aby boli dokonale funkčným doplnkom s dlhodobým efektívnym využitím, zapasujte ich do priestoru nielen fyzicky a materiálovo, ale i farebne a štýlovo. Nechajte si navrhnúť interiér naším profesionálnym interiérovým poradcom a užívajte si komfort po všetkých stránkach a so všetkým, čo k tomu patrí.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Vstavané skrine AMDOOR so štýlom

Vstavané skrine AMDOOR v špecifickom dizajne zapasujú aj do vašich domácich či komerčných priestorov. Stačí si zvoliť vhodný kolorit a parametre. Praktická logistika interiéru skrine a rustikálne prevedenie posuvných dverí poskytnú potrebný odkladací priestor a zároveň esteticky doladia individualistický interiér miestnosti so špecifickým charakterom. Rôzne vzory, tvary i farebnosť pomôžu dopasovať vstavané skrine AMDOOR do každého z výnimočných slohov.

Profesionálny návrh od nášho interiérového architekta, ktorý dôkladne pozná náš materiálový sortiment a možnosti, zohľadní všetko potrebné, aby vaša nová miestnosť odzrkadľovala požadovaný súlad a pôsobila celistvo. Či ladíte domáce alebo komerčné priestory, štýlové vstavané skrine AMDOOR im pridajú na pragmatickosti a neuberú na kráse, práve naopak.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259