Feng šuej štýly

Vstavané skrine metódou Feng šuej

Chcete aj vy zariadiť svoj interiér čo najefektívnejšie? Správne usporiadanie a zariadenie priestoru nielen pomocou vstavaných skríň vám umožní spraviť z vášho domu želaný domov. Od jeho orientácie, cez vstupné dvere, až po najtajnejšiu miestnosť, každý priestor má svoj význam aj čaro. Nepozerať sa na ne z hľadiska súvislostí je chybou, ktorá sa nevypláca. Naopak, venovať zariaďovaniu dostatočnú pozornosť hneď na začiatku je základom vytvorenia príjemného priestoru s dlhodobo pozitívnymi účinkami.

Aby vaše nové vstavané skrine harmonizovali s ostatnými prvkami priestoru nielen umiestnením, ale i materiálovým prevedením a farebnosťou, nechajte si poradiť našim špecializovaným Feng šuej odborníkom.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Výhody Feng šuej bývania

Feng šuej - pre niekoho neznámy pojem, pre iného životný štýl. Pokiaľ vám tok energií nie je cudzí a chceli by ste ich využiť vo svoj prospech, radi vám pomôžeme usmerniť ich presne tam, kam potrebujete. Od zmapovania priestoru, cez projekt, až po realizáciu i odporúčania do budúcna. Feng šuej v interiéri navodí úplne inú atmosféru ako bežné zariadenie, ktoré nekladie dôraz na synergiu. Pričom to vôbec nie je len o peknom domove, ale hlavne o psychickej a následne i fyzickej pohode. Feng šuej v interiéri vám umožní posilniť vaše komplexné fungovanie po všetkých potrebných stránkach.

Zariaďte si svoj domov nielen pomocou vstavaných skríň AMDOOR, ale aj s pridanou hodnotou. Pomôžeme vám vytvoriť harmonické bývanie od projektu po realizáciu.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259