Tel : 0910 992 291, Tel : 0903 992 291, E-mail : amdoor@amdoor.sk

Kuchynské linky a interiéry na mieru

Jednoduché tvary skrývajúce dômyselné riešenia s vysokou funkcnostou a nápaditými doplnkami predstavujú trend, ktorý zavána nadcasovostou. Kuchynská linka už nie je len nevyhnutným kusom nábytku do kuchyne, ale plnohodnotným prvkom obývacieho priestoru, v ktorom trávime najviac spolocného casu. A preto by mala byt nielen úcelná, ale aj vytvárajúca pohodovú atmosféru domova.


Kuchynské linky na mieru

Kuchynská linka svojím prevedením dokáže zmenit celú miestnost na nepoznanie. Pokial varíte casto alebo je to dokonca vaše hoby, moderná kuchynská linka na mieru Vám tieto chvíle zjednoduší a ešte viac spríjemní. Nakolko Vám bude slúžit každodenne a dlhý cas, jej dôkladné naplánovanie a logické usporiadanie je viac ako dôležité. Moderné a nadcasové kuchynské linky a vybavenie Vám spríjemnia chvíle strávené v kuchyni a s Vašimi najbližšími.

Co všetko Vám kuchynská linka na mieru dokáže ponúknut?

  • Zariadenie kuchyne podla vlastných predstáv – každá domáca pani má svoj sen o dokonalej kuchyni. Bežné kuchynské linky z obchodov s nábytkom ich však naplnit zväcša nedokážu. Kuchyne na mieru Vám ponúkajú možnost zapojit do návrhu linky vlastné predstavy a požiadavky a vytvorit tak dokonalý a plne funkcný nábytok do kuchyne, ktorý Vás poteší aj jeho dizajnom. Kuchynu na mieru prispôsobíme aj ostatnému zariadeniu interiéru, cím vo Vašej domácnosti nevznikne žiaden rušivý element.
  • Vhodné materiály – zabudnite na laminátové fólie, ktoré sa z kuchynskej linky zacínajú po urcitom období odlupovat. V Amdoor pracujeme len s kvalitnými, odolnými a zdravotne nezávadnými materiálmi, ktoré sú stavané na použitie vo vlhkom a zatažovanom prostredí. Pracovné dosky sú velmi pevné, a preto nehrozí viditelné poškriabanie nožom. Samozrejmostou je aj kvalitné kovanie skriniek ci zásuviek. Vdaka tejto kombinácií Vám bude Vaša kuchynská linka slúžit plnohodnotne až desiatky rokov.
  • Možnost prispôsobit sa Vašej penaženke – pri zariadovaní interiéru sme casto limitovaní financným rozpoctom. Kuchynskú linku na mieru preto dokážeme prispôsobit nielen Vašim požiadavkám, ale aj financným možnostiam a vytvorit medzi nimi rozumný kompromis.
  • Doladená farebnost – kuchynské linky nemusia byt len jednofarebné. Naši odborní dizajnéri Vám dokážu ponúknut zaujímavé farebné variácie, ktoré kuchynu oživia a odlíšia ju od ostatných. Kuchynu samozrejme farebne zladíme aj s ostatným interiérovým zariadením.
  • Funkcné vybavenie - výsuvy, doplnky do zásuviek a skriniek, drôtený program a iné drobnosti ulahcujú manipuláciu a zároven šetria opotrebovanie kuchynskej linky a jej súcastí. Rovnako aj predprípravy na rozlicné kuchynské spotrebice, ktoré budete mat v linke zabudované. Vyberajte ich a kombinujte podla Vašich potrieb.
  • Premyslené usporiadanie – kuchynské linky musia mat premyslené usporiadanie, ktoré zvyšuje prehlad a ulahcuje pohybovanie sa v kuchyni. Pri návrhu zohladnujeme logické usporiadanie kuchyne na zóny podla ich funkcie. Vytvorenie skladovacieho, pracovného, umývacieho a odpadového priestoru optimalizuje a urýchluje prácu pri varení.

Kuchynská linka na mieru Vašim predstavám môže byt Vaša jednoducho a rýchlo. Stací nám prezradit Vaše požiadavky, o návrh a realizáciu sa postaráme. Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Vstavané skrine do kuchyne

Kuchynská linka nemusí pozostávat len z casti na prípravu jedál. Rovnako dôležité sú aj úložné priestory, ktoré umožnia uschovat všetko potrebné aj v prípade absentujúcej komory na zásoby ci priestoru pre kuchynské spotrebice. Vstavané skrine ci skrinové bloky si s kuchynským skladovaním poradia hravo a pritom celému priestoru pridajú na atraktívnosti. Zároven Vašu kuchynu spravia unikátnou, kedže podobné riešenie odkladacích priestorov je stále raritou. Vstavané skrine v kuchyni môžu byt nenápadné rovnako spolahlivo ako zrak pútajúce. Záleží len na Vás, co si v danej miestnosti želáte podciarknut a co ukryt pred zrakmi návštev.

Stavte aj Vy na praktické odkladacie priestory vo forme vstavaných skrín do kuchyne, ktoré urcite oceníte aj vo svojej domácnosti. Velmi vhodné je aj ich prepojenie s chladnickou, kedže v kuchyni vytvoria centrálnu skladovaciu zónu, do ktorej pohodlne zmestíte nielen potraviny, ale aj riady ci drobné spotrebice.

Kuchynská linka obohatená o vstavané skrine s množstvom úložných priestorov je rozumným riešením pre každú kuchynu. Ak máte aj Vy záujem o realizáciu podobného systému aj do svojej domácnosti, neváhajte nás kontaktovat.

Kuchynské linky Amdoor

Fotogaléria

14 15 16 13 12 11 10 9


INTERIÉRY Amdoor

Fotogaléria

10 7 8 9 5 6 4 2

SLUŽBY PRE VÁS

AKCIE

VSTAVANÉ SKRINE

bm od 125 Eur,- s DPH

zľavy až do - 50%

2014 - 2015 © Copyright AMDOOR | Všetky práva vyhradené.

Vstavané skrine a šatníky, efektívne úložné priestory a celé interiéry pre vás zameriame, navrhneme, vyrobíme a namontujeme. Nové bývanie už od 7 dní.