Tel : 0910 992 291, Tel : 0903 992 291, E-mail : amdoor@amdoor.sk

Vstavané šatníky na mieru

Šatníky a šatníkové miestnosti si vdaka svojej priestorovej velkorysosti opät získavajú pozornost v moderných interiéroch. Pokial plánujete novostavbu alebo rekonštrukciu, zaclente si do projektu aj šatník. Cím väcší, tým lepšie. Odlahcíte tak ostatné miestnosti od velkých kusov nábytku a v dome ci byte budete mat vždy upratané. Šatník ci šatníková skrina alebo miestnost totiž pojme všetko a s prehladom.


Šatník verzus vstavaná skrina

Neviete sa rozhodnút, ci je pre vás výhodnejší šatník alebo vstavaná skrina? Pozrite si s nami tie najhlavnejšie výhody, ktoré Vám šatník ako samostatný priestor na uskladnenie vecí môže priniest.

  • Menej nábytku v iných miestnostiach – šatník zvládne uskladnit väcšinu Vášho oblecenia, doplnkov, ale aj rozlicných nevyhnutných potrieb do domácnosti. Vdaka tomu nemusíte interiér zatažovat velkým množstvom skrín ci komôd. Centrálne úložisko Vám aj preto zabezpecí viac volného miesta a vzdušnosti v domácnosti.
  • Odlahcenie iných miestností – a to nielen nábytkom. Dostatocne velký šatník Vám poskytne ideálne miesto na obliekanie sa, kde budete mat všetko poruke. V šatníku sa môžete kompletne nachystat na nastávajúci den, napríklad dámy ho urcite využijú aj na šminkovanie. Velmi praktické je aj žehlenie v šatníku, kedže ožehlené veci môžete odkladat priamo na ich pevné miesto.
  • Prehlad nadovšetko – práve stabilné miesto pre každú jednu vec a otvorenost úložného priestoru Vám vytvorí v šatníku obrovský prehlad. Už stací len zalovit po tom, co aktuálne hladáte.
  • Vynútený poriadok – prehlad väcšinou znamená mat vo svojich veciach aj stály poriadok. Niektoré šatníky však poriadok jednoducho vyžadujú, a to v tom prípade, ak sú otvorené a tvoria priamu súcast spálne.
  • Priestor na všetko – vdaka vlastnému šatníku už nebudete musiet nikdy riešit problém, že nieco nemáte kam uložit. Šatník Vám ponúka jednak královské odkladacie priestory, no zároven aj ich mnohé variácie. Môžete si dat do neho zabudovat klasické vešania, police, zásuvky ci umiestnit praktické triedice na doplnky. Okrem oblecenia v nom uskladníte napríklad aj vysávac, sušic ci kôš na bielizen, žehliacu dosku alebo v nom môžete nechat odložené lyže, ktoré budú v bezpecnom prostredí cakat na nadchádzajúcu sezónu.
  • Celorocné skladovanie – urcite poznáte to nepríjemné prehadzovanie letných a zimných vecí pred príchodom sezóny. V obycajných skriniach jednoducho na všetko nie je dostatok miesta. Ak však máte šatník, nic podobné Vám nehrozí. Zmestia sa don jednoducho všetky veci, ktoré si môžete prehladne oddelit trebárs aj podla obdobia ich využívania.
  • Cenovo výhodnejšie riešenie – v prípade, ak ste na šatník mysleli už pri tvorbe dispozície svojho bývania, šatník predstavuje ovela lacnejšiu alternatívu úložných priestorov než vstavaná skrina. Nevyžaduje si totiž základný profil, ktorý tvoria samotné steny oddeleného šatníka

Šatník na mieru

Podobne ako vstavanú skrinu, aj šatník je možné prispôsobit na mieru Vašim požiadavkám. Vytvorit v nom presne také prevedenia úložných priestorov, ktoré budú pre Vás co najpraktickejšie ci vzhlad šatníka prispôsobit ostatnému zariadeniu interiéru. Vybrat si materiály, ich odtiene alebo zvolit požadovanú vnútornú architektúru.

Šatník na mieru je dokonca možné vyhotovit aj bez toho, aby tvoril samostatnú miestnost. Stací mat len dostatok priestoru napríklad v spálni, z ktorej cast rozlohy premení šatníkový systém na dokonalé odkladacie priestory.

Kontaktujte nás, radi Vám navrhneme šatník na mieru vhodný pre Váš byt ci dom.

Šatníky z našej dielne

Fotogaléria


SLUŽBY PRE VÁS

AKCIE

VSTAVANÉ SKRINE

bm od 125 Eur,- s DPH

zľavy až do - 50%

2014 - 2015 © Copyright AMDOOR | Všetky práva vyhradené.

Vstavané skrine a šatníky, efektívne úložné priestory a celé interiéry pre vás zameriame, navrhneme, vyrobíme a namontujeme. Nové bývanie už od 7 dní.