AMDOOR služby

PORADENSTVO V OBLASTI VSTAVANÝCH SKRÍŇ

Potrebujete efektívne využiť vaše úložné priestory? Pomôžeme vám s výberom a návrhom vašich nových vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Prezraďte nám svoje očakávania a ostatné nechajte na nás. V závislosti od vašich požiadaviek na vstavanú skriňu a jej využitie a umiestnenie vám odporučíme vhodné priestorové riešenie, ktoré následne navrhneme a zrealizujeme presne podľa vašich predstáv.

VÝBER

Pomôžeme vám s výberom tých správnych materiálov, dekorov a doplnkov.

NÁVRH

Navrhneme priestorové riešenie, ktoré vyhovuje vašim podmienkam a predstavám.

REALIZÁCIA

Vaše predstavy zhmotníme do podoby vstavaných skríň a šatníkov na mieru.

Image Description

Cenová ponuka na mieru.

Vyberte si zo širokej škály materiálov, profilov a doplnkov a nechajte si vytvoriť vstavanú skriňu či šatník presne podľa vašich predstáv. Vaše nové priestorové riešenie na mieru vám na vyžiadanie radi naceníme. Kontaktujte nás, prípadne nás navštívte v našej predajni v Bratislave.

KONTAKTUJTE NÁS
25%

ŠATNÍKY

75%

VSTAVANÉ SKRINE

90%

POSUVNÉ DVERE

10%

DVIERKA NA PÁNTY

28265

spokojných klientov

38740

návrhov

1000000

odpracovaných hodín

16

rokov skúseností

Vstavané skrine od zamerania po montáž

Ponúkame rozsiahle služby, vďaka ktorým vás povedieme celým procesom od začiatku až do konca. Prejdeme si zameranie priestoru, výrobu vašich nových vstavaných skríň, dopravu, aj samotnú montáž.

Zistiť viac

Zameranie

Netrápte sa rôznymi odchýlkami, medzerami či rezervami. Všetky potrebné merania a technické výpočty nechajte na nás. Zameriame váš priestor tak, aby všetko sadlo na to správne miesto.

Výroba

Po schválení podkladov a zvolení správnych rozmerov a materiálov vyrobíme vaše nové vstavané skrine a šatníky na mieru. Výroba trvá približne 7 dní od podpísania objednávky a uhradenia zálohy vo výške 40 %.

Doprava

Vo vybraný termín, ktorý vám najviac vyhovuje, vám dopravíme vaše nové vstavané skrine priamo na miesto určenia. Všetko dôkladne zabalené, aby sme sa vyhli poškodeniu počas prepravy.

Montáž

Odborná montáž je základným predpokladom pre dlhodobé a správne fungovanie vstavanej skrine. Ak by pri montáži niečo nesedelo, napríklad kvôli krivej stene, všetko vyriešime k vašej spokojnosti. V závislosti od veľkosti skrine trvá montáž približne 1 deň.

O NÁS

Špecializujeme sa na vstavané skrine, ktoré poskytujú nielen účelové, ale aj vysoko kreatívne riešenia. Vyberte si z našich vzoriek a užívajte si výhody moderného materiálu s dlhou funkčnosťou.

Najnovšie príspevky


Naše kontakty

Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava

+421907853924