Komody

Nábytok na mieru

Vhodné zastúpenie políc a zásuviek, dlhých aj krátkych vešiakových priestorov a praktických doplnkov drôteného programu vám zabezpečí ľahký prístup, prehľadnosť, udržanie poriadku a jednoduchú údržbu vašej vstavanej skrine.

Aby vaše nové vstavané skrine AMDOOR vynikli vo vašom interiéri čo najlepšie a zároveň, aby boli dokonale funkčným doplnkom s dlhodobým efektívnym využitím, zapasujte ich do priestoru nielen fyzicky a materiálovo, ale i farebne a štýlovo. Nechajte si navrhnúť interiér naším profesionálnym interiérovým poradcom a užívajte si komfort po všetkých stránkach a so všetkým, čo k tomu patrí.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Komody AMDOOR na mieru

Efektívne rozmiestnenie interiéru vstavanej skrine umožňuje využiť jej úložný priestor na maximum. Vzorec na optimálne zastúpenie jednotlivých priehradiek síce neexistuje, dôkladné plánovanie a zváženie vašich preferencií vám však prinesie dlhodobú spokojnosť a úsporu času.

Drevotrieskové dosky sú optimálne pre interiér aj exteriér vstavanej skrine.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

Trnavské Mýto, Šancová 112,
Bratislava
Slovensko

+421907853924
+421255642259