Komody

Komody AMDOOR

Okrem tvorby vstavaných skríň, šatníkov a kuchynských liniek na mieru sa venujeme aj tvorbe kvalitných komôd. Komody AMDOOR tvoríme tak, aby ladili s vaším nábytkom a dokresľovali tak charakter vášho interiéru.

Kvalitné materiály a funkčné prevedenie v kombinácii s vašimi potrebami a predstavami vytvárajú komody prepracované do detailu. Vďaka širokej škále vzorov a farieb sa prispôsobíme aj vášmu interiéru.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Nábytok podľa AMDOOR

Váš úložný priestor sa v AMDOOR snažíme využiť na maximum a priniesť vám tak dlhodobú spokojnosť. Vhodným zastúpením políc, zásuviek, vešiakových priestorov či praktických doplnkov zabezpečujeme pohodlný prístup k vašim veciam a ich prehľadnosť.

Udržujte si poriadok v skrini jednoducho, s nábytkom od AMDOOR. Vďaka širokej škále materiálov, vzorov a doplnkov zapasujete do každého priestoru farebne, aj štýlovo. Nechajte si navrhnúť svoj interiér našimi profesionálnymi interiérovými poradcami.

O NÁS

AMDOOR už ponúka aj štýlové vstavané skrine, ktoré skvele doladia váš anglicky, francúzsky, vidiecky či exoticky ladený interiér, pričom na ich pragmatickosti to nič nemení, práve naopak.

Naše kontakty

SHOWROOM  - Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava

+421907853924