Kuchynské linky

Kuchynské linky AMDOOR na mieru

Dáte prednosť nadčasovému trendu, ktorý v sebe ukrýva jednoduchosť a funkčnosť zároveň? Alebo si svoju vysnívanú kuchynskú linku predstavujete inak? Nech už uprednosňujete akýkoľvek štýl, s kuchynskými linkami AMDOOR nešliapnete vedľa.

Vďaka kvalitnému spracovaniu vytvoríte funkčný a zároveň estetický kuchynský priestor, ktorý vám bude dennodenne slúžiť. Spríjemní vám tak chvíle strávene v kuchyni a dá vášmu vareniu nový rozmer.

Image Designers
Image Designers
Image Designers

Kuchyne AMDOOR podľa vašich predstáv

Kuchyňa je miestnosť, ktorá by mala byť zo všetkého najviac praktická. Okrem časti na prípravu jedál pozostáva aj z úložných priestorov, ktoré vám umožnia uskladniť všetko potrebné. Pri tvorbe kuchynských liniek preto myslíme na každý detail.

Aj vstavané skrine majú v kuchyni svoje miesto. Odhaľujú, prípadne ukrývajú presne to, čo potrebujete. Inšpirujte sa našimi úložnými priestormi a nechajte si vytvoriť kuchynskú linku presne podľa vašich predstáv.

O NÁS

Špecializujeme sa na vstavané skrine, ktoré poskytujú nielen účelové, ale aj vysoko kreatívne riešenia. Vyberte si z našich vzoriek a užívajte si výhody moderného materiálu s dlhou funkčnosťou.

Najnovšie príspevky


Naše kontakty

Trnavská cesta 67
821 04 Bratislava

+421907853924